Felhasználói kitiltások

Indította nova, 2012. augusztus 10., 22:42:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Reméljük nem kell sokszor ebbe a témába bejegyzéseket tennünk.

krisz1986 tagunk fórum hozzáférést megszüntettük.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

Hûûha, mi történt??? Csak azért kérdem, hogy mindenki képbe kerüljön, miért jár ilyen súlyos bünti...

nova

Röviden sikerült a legendás béketûrésem határát átlépnie.

A fórum szabályzatának figyelmen kívül hagyása, melyre számtalanszor figyelmeztettem privátban és a fórum hasábjain is. (hozzászólások fórum szabályzatát átolvasva mindenkinek világos lesz). A fórum etikett részt sem hiába raktam be annak idején. A fórumon sok hasznos téma van melyekbõl rengeteget lehet tanulni, én magam is nagyon sok hasznos tudásra teszek szert.
Elkövetett egy nagyon súlyos hibát azon túl, hogy a figyelmeztetéseim folyamatosan figyelmen kívül hagyta és folyamatosan plusz munkát adott nekem a hozzászólások javításával. Mégpedig azt, hogy egy eléggé "érdekes" megfogalmazású levelet küldött nekem véletlenül, melyet egyértelmûen nem nekem akart elküldeni. A levél tartalma egyértelmûen kötekedõ és olyan tartalmú volt, melynek következménye a kizárás lett. Elõtte megpróbáltam megkérdezni, hogy ezt mire véljem. Kielégítõ választ nem kaptam, így a döntés megszületett. Utólagos reakcióját látva egyáltalán nem bánom a döntést. Sajnáljuk, hogy nem kívánt élni a tanulás lehetõségével, de ez egy szakmai fórum és nem arra szolgál, hogy feleslegesen ellenséges és áskálódó tevékenységet folytassanak rajta egyesek. Aki nem tudja betartani az egyszerû szabályokat annak helye nincsen itt. Úgy gondolom, hogy eléggé engedékeny vagyok. Mindent meg lehet velem beszélni, egy bizonyos határig hiszen felnõtt emberek vagyunk. A rengeteg munka ami a fórum létrehozásában és folyamatos fejlesztésben van viszont nem az ellenséges hangnemet szolgálja, hanem az egymás segítését és egy igazán jó villanyszerelõ szakmai fórum létrehozását. Melyben helye van a fiatal kezdõ szakembereknek, az érdeklõdõknek és természetesen a komoly szakembereknek is. Hiszen mindenki elkezdte valahol a tanulási folyamatot, ami ugyebár soha nem ér végett.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!