Üdvözlünk balazsh

Indította Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot, 2011. október 06., 13:15:53 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Villanyszerelõ fórum üdvözlõ robot

Üdvözlünk balazsh a villanyszerelõ szakmai fórumon!


Ha gondolod ebben a rovatban hozzászólásként nyugodtan leírhatod, hogy mivel foglalkozol,  milyen céllal érkeztél a fórumra.

Jó olvasgatást és tapasztalat szerzést kívánunk. Nézz körül a fórumon, ha véleményed van valamirõl írd meg nyugodtan szakmai véleményed, szólj hozzá fórumozóink témáihoz.

Téma nyitásnál kérlek ügyelj a jól megfogalmazott címre, melybõl kiderül mivel kapcsolatban nyitod az adott témát. (érdemes átolvasni: Villanyszerelõ fórum közlemények )


Villanyszerelõ szakmai fórum csapata.

balazsh

Bemutatkozás:
Horváth Balázs villamos-energiaipari technikus (villamosmérnök), "másodállású" egyéni vállalkozó vagyok. 1974-ben születtem Keszthelyen. 1991-ben Országos Tanulmányi versenyen elért 4. (elméleti 1.) helyezésem alapján vizsga nélkül kaptam épületvillamossági szerelõ szakmunkás bizonyítványt. Bizonyítvánnyal a kezemben egy keszthelyi kft-nél helyezkedtem el, természetesen mint villanyszerelõ. A cég fõ profilja a villamos kivitelezési munka volt, többek között dolgoztam a keszthelyi és nagykanizsai MATÁV (most már T-Home) épület, keszthelyi Polgármesteri Hivatal, gyógyszertár, bank, üzletház, és szennyvíztisztító telep kivitelezésén, de családi házak komplett villanyszerelését is vállaltuk. A munka mellett 1994-ben érettségiztem, majd augusztustól egy évre katona lettem. Leszerelésem után 1995-ben kötöttem házasságot jelenlegi feleségemmel és Budakalászra költöztem. 1995 októberétõl dolgozom a Budapesti Elektromos Mûvek Rt-nél, 2 évig mint villanyszerelõ, további 7 évig mint hálózati technikus és jelenleg mint üzemirányító. A munka melletti tanulásról eddig nem sikerült "leszoknom". Munka mellett 1997-ben lettem technikus, és azóta is több OKJ-s vizsgát tettem (Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló, Erõsáramú berendezés szabványossági felülvizsgáló, Villámvédelmi szabványossági felülvizsgáló, villamosmû kezelõ, építési mûszaki ellenõr II (V), ...) 2007 szeptemberétõl pedig a BMF-KVK (Kandó) levelezõs hallgatója voltam. 2011. februárjában államvizsgáztam. Tehát már majdnem villamosmérnökként köszönthetem, de a nyelvvizsga még hátravan. Mindenesetre az államvizsgabizotság elnöke már mérnökké fogadott. :)
Másodállású vállalkozásomat 2004 januárjában indítottam.

Vállalom épületek, üzletek, társasházak, stb. érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálatát, erõsáramú berendezés szabványossági felülvizsgálatát (köznyelvben tûzvédelmi felülvizsgálatát) és villámvédelmi szabványossági felülvizsgálatát.


nova

Üdvözöllek a villanyszerelõ fórumon. :)


Erre mondják, hogy végigjártad a teljes utat (persze mindig lehet fejlõdni) a szakmai fejlõdés során.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

balazsh

Igen, én lent kezdtem. :)
Most az új villámvédelmi vizsgán töröm a fejem...