Motorvédelem hõkioldó beállítási értéke

Indította nova, 2011. október 02., 18:32:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nova

Idézetet írta: Gyurmaúr(fi-relé)Motorról jut esezmbe: Urak, kinek mi a tapasztalata? Adott egy mondjuk 400V-os, 1.6A-es üzemi áramfelvétellel dolgozó moci, annak a motorvédelmét ellátó -pl. H0-2K- relé A értéke "kõbe vésetten" csak 1.6A lehet, vagy esetleg megengedett mondjuk a 2.2A is? Mekkora a tûréshatár, ha van egyáltalán??? Nyilván, ha a korongon beállítható a kívánt érték, akkor az ember belövi, én arra az esetre gondoltam, amikor mondjuk kisebb üzemi A értékû moci kerûl össze egy nagyobbhoz való relével. Csrélni kell a H0-2K-t, vagy van némi játéktér?

Kíváncsian várom válaszaitokat, köszi!
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Gyurmaúr(fi-relé)

Mármint nem a saját hozzászólásomat (annyira még nem vagyok cezaro), hanem nova barátunk ismételt precíz áthelyezését köszönöm meg és továbbra is várom a hozzászólásaitokat!  ;)

balzsi

Abban szeretném kikérni a véleményeteket, hogy a csillag-delta indítású villanymotorok esetébe melyik a helyes motorvédelmi bekötés? A csillag reléhez, vagy a delta reléhez kötni a hőkioldót. A munkahelyemen mindkét példával találkoztam, csak elgondolkoztam azon, ha már indításkor létrejön a túlterhelés, nem késői lesz-e a leoldás, ha a delta ágba van beépítve a hőkioldó.

Villanyreszelő

Üdv az uraknak!

Tanulmányaim szerint a motorok a névlegesnél 10%-kal nagyobb túlterhelést kibírnak káros következmény nélkül.
Indításkor addig van túlterhelés,ameddig fel nem pörög a motor.
Üzemileg Deltában jár a motor,így értelemszerűen ide teszem a motorvédőt,és olvadót.

Üzenet összefûzve: 2014. július 04., 23:05:27 DÉLUTÁN

Idézetet írta: Villanyreszelő Dátum 2014. július 04., 22:41:21 DÉLUTÁN
Üdv az uraknak!

Tanulmányaim szerint a motorok a névlegesnél 10%-kal nagyobb túlterhelést kibírnak káros következmény nélkül.
Indításkor addig van túlterhelés,ameddig fel nem pörög a motor.
Üzemileg Deltában jár a motor,így értelemszerűen ide teszem a motorvédőt,kell az védelemként olvadó is.

Simon Endre

A hőkioldó a mototekercsek áramát figyeli tehát a tekecsekkel sorba van kötve így teljesen közömbös hogy melyik tekercsvégeken van, csak az a fontos, hogy mindíg aktív legyen. A bíztosíték, meg csak a vonali áramban hatásos védelem, ezért ott is kell lennie, ha a delta oldalba lenne a motort nem is lehetne leválasztani a hálózatról és csillagban nem lenne zárlatvédelem. Erre had ne is mondjak többet! Az elektronikus motorvédelmekkel korlátozott hőállapot Jellemzően,(gyárilag) 145 C fok és ezt álltalában nem is tudod megváltoztatni. Ez a kritérium és nem a terhelés mértéke, mert a szabadtér elhelyezés vagy egyéb szélsőséges körülmény fogja meghatározni a motor aktuális tekercshőmérsékletét, ami nem csak a szigetelés állapotát a vasanyag aktuális mágneses tulajdonságát, hanem csapágy kenését és illeszkedését is meghatározza, tehát kockázati elem, Tartósan 100 fok felett üzemelő motoroknál,(üvegszálszigetel tekercselőhuzallal) többszörösen gyakoribb a forgórész szakadás, (amikor a vasmagban elszakad a kiöntés) no és a csapágyhiba.

balzsi

Idézetet írta: balzsi Dátum 2014. július 04., 21:58:19 DÉLUTÁN
Abban szeretném kikérni a véleményeteket, hogy a csillag-delta indítású villanymotorok esetébe melyik a helyes motorvédelmi bekötés? A csillag reléhez, vagy a delta reléhez kötni a hőkioldót. A munkahelyemen mindkét példával találkoztam, csak elgondolkoztam azon, ha már indításkor létrejön a túlterhelés, nem késői lesz-e a leoldás, ha a delta ágba van beépítve a hőkioldó.

Bocsánat, nagy hülyeséget írtam, az egyik változatban a delta reléhez van rakva, míg a másik szerelési módban NEM a csillag reléhez, hanem a folyamatos áramellátást biztosító reléhez.
Köszönöm az eddigi válaszokat, ezek szerint nincs jelentősége annak a pár másodpercnek míg átvált deltába.

Villanyreszelő

Zárlati áramok a motor felöl érkeznek ezért illik a motorvédő után biztosítóval védekezni,kivéve ha nincs zárlatvédelemmel ellátva.
Megtáplálásnál is védem a csillagot késleltetett kiolvadású betéttel.

Szirty

Üdv balzsi!

Idézetet írta: balzsi Dátum 2014. július 04., 21:58:19 DÉLUTÁN
...a csillag-delta indítású villanymotorok esetébe melyik a helyes motorvédelmi bekötés? A csillag reléhez, vagy a delta reléhez kötni a hőkioldót.

Pontosan mit értesz csillag meg delta "relé előtt és után"-on?
A hőkioldó erősáramú bekötéséről vagy a segéd érintkező vezérlésbe való bekötéséről szól egyáltalán a kérdés?

A kapott válaszokból kiderül, hogy ez másnak sem volt teljesen világos.
Az erősáramú áramkörbe legalább 5 helyet lehet megkülönböztetni ahova elvileg van értelme bekötni.
A vezérlésbe pedig legalább 6-8 ilyen hely van!


balzsi

Üdv Szirty!

Az általad idézet szövegem valóban hülyeség, egy reggeli hozzászólásomban próbáltam korrigálni. A képed feltöltése nagyszerű ötlet. A képen szereplő 2-es, valamint 3-as jelölésről írtam én. Mivel ha a 2-es jelölésnél van beépítve a motorvédelem, akkor az indítástól kezdve "dolgozik", míg a 3-as jelöléshez történő beépítés esetén csak deltába váltás után. Ez a késleltetés nem okozhat-e problémát? Remélem érthető voltam.

Üzenet összefûzve: 2014. július 05., 19:03:57 DÉLUTÁN

Még annyival kiegészíteném mondandómat, hogy a most felszerelt villanymotor tábláján 80 A áramfelvétel szerepel, a 3-as jelöléshez van felszerelve és 56 A-ra állították. Nem túl magas ez az érték (80/1,73=46,2)?

Simon Endre

Sajnos a mostani hozzászólásom  várhatóan az összefűzés miatt rossz helyre kerül, tulajdonképp Szirty rajzára akartam reagálni, amiben szerintem és az előzőkben leírtam szerint is csak a "2" és "4" elhelyezés a megfelelő. Annak ellenére, hogy  a "4" változat is szakszerű mégsem használatos.