Watt city

Indította ELEKTOR-KALANDOR, 2013. január 01., 20:19:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ELEKTOR-KALANDOR

Most találtam ,hihetetlen de állítólag ingyenes  .Idézem:                                                                               
Minden második otthonban tűz- és balesetveszélyes az elektromos hálózat. A probléma megoldására a cég egy sikeres német kezdeményezést adoptálva, országos villamossági szakértői hálózatot szervez. A szolgáltatás nemsokára indul és ingyenes lesz.
Nemrég még Németországban – azon belül különösen a keleti országrészben – is komoly gondot jelentett az elavult vagy szabálytalanul összetákolt villamos hálózatok problémája. A helyi szakmai kamarák által megszervezett, ingyenes ellenőrzést végző elektro-check elnevezésű hálózat tevékenysége nyomán azonban pár év alatt sokat javult a helyzet.

Bővebben itt:http://www.hungarysmart.hu/watt-city

Laandro

Idézet az oldalról:
,,Országosan csak mintegy 50 bolt lesz idén, 2011-re lesz a teljes hálózat kiépítve."

Tehát 2010-ben járhatunk. Számomra a kérdés az, hogy 3 év elteltével, miért nem hallottam a tevékenységükről? Bár az is igaz, hogy vidékre lassan jutnak el a hírek. :)

flatskerrobert

    Jogos a kérdés, mert nagyobb városban sem lehetett hallani róla.
FR.

nova

Így elsőre szerintem már elsőre elbukott az ötlet. Ha én azt látom, hogy ingyen kapok valamit akkor mindig felmerül bennem a kérdés. Ezért ki fog fizetni?

Azt mindannyian tudjuk, hogy semmi sincsen ingyen. Az első oldalon azt írték, hogy ingyen kimennek és felmérnek a villanyászok. Ezt kapásból valakinek ki kell fizetni, kiszállás, óradíjak. Az sem nyerő, hogy ebből később majd villanyszerelési munka lesz. Hiszen aki akar erre költeni általában meg is teszi. Nagyon kevés azok száma szerintem akik ilyenkor felismerik a problémát és költenek rá.
Ráadásul a linkelt oldalon üzletláncokat említenek, tehát egy teljesen más téma. Ráadásul szerintem a weboldal eléggé kevés infót tartalmaz.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Könyves Kálmán

Én a Sonepar-nál olvastam ezt akkoriban, valszleg a válság miatt befulladt ez a kezdeményezés.