Hozzászólások megköszönése

Indította nova, 2011. augusztus 19., 00:00:20 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

nova

Ha elnyerte valamelyik témában a hozzászólás a tetszésedet melyet olvastál, akkor mostantól egy egyszerû gombnyomással kifejezheted, hogy szeretnéd megköszöni a hozzászólást.

Szemléltetõ ábrák a csatolmányban.

Köszönet nyilvánítás történhet sokféle szempontból, mert hasznosnak találod (bár erre a karma rendszer is megfelelõ hiszen kis üzenetet is küldhetsz vele), vagy mert egyet értesz a hozzászólás írójával.


Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Én nem találkoztam ezzel a jelel. Pedig szerettem volna már használni. :(

nova

Elvileg a hozzászólás jobb felsõ sarkában kellene lennie, mint a mellékelt kép mutatja. Köszönöm gombnak neveztem el. Lehet, hogy esetleg ez neked nem jelenik meg?

Segítõ válaszod elõre is köszönöm.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei


nova

Megvan a hiba oka :)

A jogosultság úgy volt beállítva, hogy a 15 hozzászólással rendelkezõ tagoknak jelenjen meg ez a funkció. Átállítottam, most már látnod kell neked is. Remélem most már mûködni fog. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Megkérnék minden kedves fórum tagot, hogy ha hasznos volt számára egy hozzászólás akkor használja a köszönöm gombot.

Úgy gondolom, hogy jobban esik az adott választ írónak is. :) Ha még nagyobb elismerést szeretnénk adni akkor a hírnevét is növelhetjük a kis szívecskés szimbólum segítségével.

Az olyan hozzászólásokat sajnos törölnöm kell amelyek csak köszönöm nyilvánítás van, a fentebb leírtak miatt.

Megértéseteket köszönöm.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!