Fûtésvezérlés termosztát keringtetõ szivattyú tápszivattyú

Indította krisz1986, 2012. február 16., 19:35:34 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

krisz1986

Úgy érzem ezek is megérdemelnek egy pár szót. Meg az is,hogy egy kazánt fûtõtestet hogyan és miként kötök szabályzok hibakeresés stb. A teljeség igénye nélkül.

JUVILL


Kedves Krisztián!

Ne haragudj, de ne értem teljesen témafelvetésed.
Arra gondolsz, hogyan kötsz be egy kazánt, ehhez csatlakoztatott fûtõtestet, kerengtetõ szivattyút?

krisz1986

Ezt szeretném körbe járni most egy kicsit. Meg a termosztáton hogy állítok höfokot a csavarhuzoval. Mert van rajta két szabályzó csavar. Mi merre hogy?

nova

A termosztáton kívül mindenki által állítható hõfok szabályzó van. ;) Ha gondolod illesz be képet, hogy pontosan mire gondolsz. Esetleg nem a lefestett kis csavarokra gondolsz?
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

krisz1986

Lefestett csavart nem láttok rajta sajnos. Vagy én vagyok vak. Kétszer két csavar van a vezetékeknek ahonnan kapja a betápot. És két csavar a termosztát höfok álítoja alatt. De probálok képet varázsolni. Meg egy tipust. De általánoságban is érdekelne hogy is van ez az egész. Mert ez is egy nagy témakör.

krisz1986

Az a baj hiányzik a burkolata néki. A hõfok szabályzónak. A gázszerelõ szerint itt lehet beállítani az értéket. Mert azt szeretném szabályozni hány fokon kapcsoljon be a kazán.

Zoli