Témák rendezése

Indította nova, 2011. szeptember 18., 18:47:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nyaki

Üdv Nova!
Bocs, valóban figyelmetlen voltam a topik nyitását illetően ??? , de ez a lényegen mit sem változtat.
Szerintem nyugodtan hozz létre egy összefoglaló topikot az ajánlatodra! Remélem, hogy azért a többiek is hozzá fognak fűzni ehhez némi gondolatot.
...Ha megengeded, akkor adnék egy összefoglaló topiknevet, ami monnyuk pl. legyen "Gumi-szoba", vagy éppen "Életünk nagy pillanatai" a neve, amiben lehetne két altopik: 1. Örömünnep, 2. Dühöngő, de lehetne éppen az általad javasolt is, ... végül is tök mindegy ::) rád van bízva.
Azon pedig nem kell aggódj, hogy a két altopik között állandó egyensúlyt próbálj fenntartani, mert az élet úgyis el fogja dönteni, hogy éppen melyik topik tartalma lesz a naprakészebb. ;)
Uff! Erről ennyit!

Szirty

Üdv nyaki!

Idézetet írta: nyaki Dátum 2012. december 29., 19:57:05 DÉLUTÁN
Sajnálom, de nem értek egyet azzal, hogy egy ilyen problémát feszegető topik, csakis rossz irányba viheti el a beszélgetést, bár kénytelen vagyok fejet hajtani a moderátori mindenhatóságod előtt.
Ha már a téma egy kicsit necces, akkor hallgassunk?

Nem tudom honnan indult ez a dolog és hol került képbe a politika (nova tegnapi bejegyzése előtt egy májusi van).
De én is úgy gondolom, hogy egy politikai téma csak egyetlen egy esetben nem viszi el szinte biztosan rossz irányba a beszélgetést: Amikor mindenki egyetért.
Kell-e mondanom, hogy ilyen a politikában egész egyszerűen nincs? (csak mesterségesen, a hozzászólók szigorú szűrésével lehetne létrehozni ilyen közeget).
A neten fellelhető számtalan fórum és egyéb párbeszéd támasztja alá azt amiről beszélek. Egy szakmai fórumba az ilyen nem hiányzik.

nova

Egész Délkelet-Európában egyre súlyosabb problémát jelent az áramlopás terjedése - Villanyszerelő Szakmai Fórum

A fenti témából lett ez a pár hozzászólás, csak kiszedtem onnan, mert nagyon elvitte más irányba a beszélgetés témáját.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Könyves Kálmán

T. Admin!
Kérem a "könyvtár hiba?" c. téma törlését, a probléma már tisztázódott!

nova

Ha nem gond nem törlöm, csak zároltam a témát, így alulra került. Nem szeretek beszélgetéséket törölni, mert a statisztikai elemekbe is bekavar. Remélem ez a megoldás megfelel. Ha esetleg nem szeretnéd, hogy minden tag lássa akkor átrakhatom a titok kamrába, ott jóval kevesebben látják és azok nagy része úgyis tudja miről van szó.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Könyves Kálmán


nova

Erősáramú szekcióban létrehoztam egy új alfórumot a kapcsolószekrényeknek.

Kapcsolószekrények - Villanyszerelő Szakmai Fórum

Megpróbáltam a fórumon felelhető témákat átrakni oda, mely ebbe a kategóriába jobban illene. Ha van még ötletek, mit kellene átpakolni oda nyugodtan írjátok meg.  ;)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

nova

Kicsit ismét alakítottam a fórum szerkezetén az átláthatóság kedvéért. A felülvizsgálók klubjában hoztam létre 3 új alfórumot a jobb áttekinthetőség kedvéért.
Következő fórum részek lettek létrehozva:
Érintésvédelmi felülvizsgálat - Villanyszerelő Szakmai Fórum
Erősáramú berendezés felülvizsgálat - Villanyszerelő Szakmai Fórum
Villámvédelmi felülvizsgálat - Villanyszerelő Szakmai Fórum
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!