Kötelezõ kamarai regisztráció

Indította Novill, 2012. január 17., 12:41:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

czapi

Én 12-02-07-én regisztráltam a céget és 12-04-27-én jött a visszaigazolás. :(

A regisztrációért ezeket a szolgáltatásokat kapom:

Tájékoztatom, hogy a Gktv. 8.§ (2a) bekezdése alapján jogosult az alábbi alapszolgáltatások igénybevételére:
tanácsadás gazdasági, pénzügyi,adózási, hitelhez jutási kérdésekben;
üzleti partnerkeresés;
pályázatfigyelés.

nyaki


JUVILL

Idézetet írta: czapi Dátum 2012. május 17., 10:04:09 DÉLELŐTT
Én 12-02-07-én regisztráltam a céget és 12-04-27-én jött a visszaigazolás. :(

A regisztrációért ezeket a szolgáltatásokat kapom:

Tájékoztatom, hogy a Gktv. 8.§ (2a) bekezdése alapján jogosult az alábbi alapszolgáltatások igénybevételére:
tanácsadás gazdasági, pénzügyi,adózási, hitelhez jutási kérdésekben;
üzleti partnerkeresés;
pályázatfigyelés.

Czapi legalább kapott valami visszajelzést. Nagyon sokan semmit. Ettõl függetlenül nem tartom valószínûnek, hogy az általa leírt, Kamarától kapható felsorolás olyan sok pozitívumot tartalmazna.
Elég is ez.
Lényeg a bevétel.:)

vzolie

Szia!

Kezdõ vállalkozóként szeretnék érdeklõdni(egy éve van vállalkozóim, de eddig még nem kellett ilyesmi, mint amire kérdeznék), hogy társasház villanyszereléséhez szükséges kamarai tagsághoz miylen dokumentum kell, hogyan lehet regsiztrálni, stb.???
Válaszokat elõre is köszönöm!
Zoli

Novill

Az elõzõ oldalon fent van néhány link a kamarai regisztrációhoz. Ott le van írva minden részletesen.
Ami kell nekik az , az ötezer forintod!

JUVILL


Majd ezért az öt ezer forintért - kb. egy félév múltán - kapsz egy szép színes, szabványméretû plasztik kártyát (tudod olyat, mint a többi):) - és azon lesz egy csinos vonalkód, meg az adószámodból összeállított regisztrációs számod.
A kártyán rajta, hogy mire jogosít.
Majd, ha letelik a regisztrációs idõ, akkor fizethetsz újra, és új kapsz egy színes kártyát...:) ráírva, hogy mire jogosít.
Érted ugye?:)
És szerintem ilyet mindenki kap, mert mindenkinek fizetni kell!
És tudod, hogy milyen sokan fizetünk?
És tudod-e, hogy ezt az összeget mire használják fel?:)



vzolie

432101 - Egyéb villanyszerelés tevékenység nem végezhetõ szakemberhiány miatt [Villanyszerelõ (1 fõ), Villamosgép és -berendezés technikus (1 fõ), Elektrotechnikai technikus (1 fõ)]
ezek szerint alkalmaznom kell még 2 embert????

vzolie

Végülis sikerült, személyesen bementem, és sikerült...persze 5ezerért...

helcs

Ma megérkezett a kamara levele, már 10.000 Ft.-tal tartozom. Én ennek a kamarának tagja nem vagyok, oda felvételemet nem kértem, senki nem is agitált. Mi ez?

Novill

   Sajnos ezt is ránk eröltették jogszabályon keresztül kötelezöen, függetlenül akkor is ha nem  tagja a kamarának. Fizetnünk kell, be is hajthatják.
  BKIK - Tájékoztató a kötelező kamarai regisztrációról