Pen vezető

Indította mda871, 2017. november 18., 19:59:30 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mda871

Így van viszont hozzánk csak fekete kék érkezik.Ami fázis nulla mint kiderült

JUVILL


Akkor csak elértünk oda, amit tegnap írtam , hogy nincs védővezető kiépítve, és nincs érintésvédelem.

mda871

Így van de ez tegnap nem volt tiszta hogy pen vagy nulla.Most a kéket a a pe sínre kötötte és onnan az ávk ba utána meg a nullára ha jól láttam

mda871

Tudna nekem képet adni valaki pen vezetős bekötés elosztótáblába illetve egy olyat ami úgy van bekötve hogy már szét van választva.Nem rajzra gondolok hanem esetleg egy fényképre.Hogy is néz ki.

S/K

Minek ide fotó? Lerajzolták, leírták. Olyan fotó kéne amin az általad lefotózott elosztó van és ott hogy van kialakítva a szétválasztás? Ha lesz időm "fotoshoppolom". :)
Nem szükséges fotó.
Fekete a fázis. Az a fázis? Megtudtad állapítani? Kék a nulla, itt a PEN. Kéket a földsínre kötni, földsínről AVK N kapcsa (ha jelölve van) AVK-ból N sínre. És nem összekötni a két sínt. (ha összekötöd az AVK  leold.)

mda871

Értem de elvileg ez nem pen hanem nulla és nincs föld.De kösz a fotót.

Üzenet összefûzve: 2017. November 25., 13:29:27 pm

Ja és elmondom hogy volt ahol föld fázis érintésekor nem oldott le  a fi relé egy helységbe,amúgy úgy lett bekötve ahogy mondod csak itt elvileg aut mondták az nulla nem pen

Üzenet összefûzve: 2017. november 25., 13:31:18 DÉLUTÁN

lehet ez zavar össze hogy ilyen hálózati rendszert nem ismerek hogy ez nem pen viszont nincs földelés vezeték éd ha nulla akkor kéne hogy legyen de nincs