Elveszett hozzászólás

Indította Szirty, 2013. január 30., 17:15:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szirty

Üdv!

A következő észrevételem van:
Bejelntkeztem, írni kezdtem egy választ az egyik topic-ba (glimm). Az üzenet elküldése közben jöttek hozzám, így abbahagytam az írást és a böngésző ablakot a háttérbe helyeztem (nem léptem ki).
Kb 10-15 perc múlva tudtam visszatérni hogy folytassam az írást. Ekkor azt tapasztaltam, hogy a rendszer kiléptetett, mert amikor a már megírt üzenetet küldeni akartam kérte hogy jelentkezzek be. Megtettem, erre a következő hibaüzenetet kaptam:

"Már elküldted ezt a hozzászólást! Lehet, hogy kétszer kattintottál, vagy frissíteni próbáltál."

A hozzászólást nem küldtem el egyszer sem!
Nem kattintottam kétszer!
Nem próbáltam frissíteni!

A hozzászólás amit írtam maradéktalanul elveszett (és már nem volt sem kedvem sem időm újra írni).

nova

Szia!

Nem tudom, hogy ezt a témát olvastad-e?
Mit csináljak akkor a hozzászólás közben a fórum rendszer kiléptet - Villanyszerelő Szakmai Fórum

A lényeg az, hogy a rendszerben be van állítva, hogy mentse a hozzászólásokat. Ilyen esetben ha nyomsz a böngészőben egy vissza nyilat akkor visszahozza a megírt szöveget. Javasolni azt tudom, hogy ilyen esetben érdemes a belépésnél a kis pipát betenni a Jegyezzen meg: részhez. Így a rendszer nem léptet ki. Ha a böngészőben ilyen formában mented el a fórumot akkor nem is kell foglalkoznod a belépéssel. Persze ez csak akkor jó megoldás, ha saját használatú felhasználói fiókod van a számítógépeden.

Annyi jutott még eszembe, hogy ilyen esetben ha ezt írja a rendszer hibának érdemes az előbb javasolt módszerrel visszalépni vágólapra kimásolni a hozzászólást frissíteni egyet a böngésző ablakon (F5) és újra válaszgombra kattintva beilleszteni a vágólapról a már megírt szöveget.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!