Üzenetek összefûzése

Indította nova, 2012. január 17., 19:46:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Üzeneteket a rendszer fûzze össze ha ugyanaz a felhasználó napon belül kétszer hozzászól egy témához?

igen
7 (70%)
nem
3 (30%)

Összes szavazó: 10

nova

Egyre többször figyelem a fórumon, hogy napon belül hozzászólás érkezik olyan személytõl aki a legutóbbi hozzászólást is írta. Ilyenkor a rendszer automatikusan összefûzi az elõzõvel. Mindig az utolsó hozzászólás után 1 nap a választó vonal, ha napon belül érkezik a hozzászólás akkor összefûzi. Ha napon túl akkor külön hozzászólásként jelenik meg.

Ennek a rendszer kiegészítõnek ilyen formában egy hátrányát figyeltem meg. Ami nem más mint, hogy amikor nézem az olvasatlan hozzászólásokat, akkor ha elõzõleg olvastam az adott hozzászólást és a rendszer közben összefûzte egy másikkal. Akkor nem jelenik meg az olvasatlan hozzászólások között. Tehát simán elõfordulhat, hogy plusz információ érkezik két különbözõ idõpontba (napon belül) a fórum bizonyos hozzászólásaihoz, de errõl esetleg nem veszünk tudomást a rendszer ezen mûködése miatt.

Ezért kérdezem, hogy szerintetek érdemes-e így meghagyni, vagy legyen kiiktatva a rendszerbõl? A döntéshez a segítségeteket kérem, egy névtelen szavazás formájában, ennek eredményeként majd változtatunk. :)

Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Talán ha az idõt fél órára lehetne vissza venni akkor maradhatna mert néha még így hasznosabb is. :)

nova

Sajnos jelen formájában a minimum az egy nap, ennél csak többet tudok beállítani. A kérdés azért érdekes, mert néha nagyon felpörögnek az események a fórumon és akkor esetleg valaki válasz nélkül maradhat egy õt érdeklõ témában.
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Részemrõl akkor nem a válaszom! Ha kell ott a módosítás gomb. :)

krisz1986

Velem is sokszor elõfordult már,hogy megírtam a vadregényt és felteszem.Aztán eszembe jut még egy pár plusz információ. Én úgy gondolom,hogy nem tudom még,hogy döntsek. Mert jó is meg nem is. De mivel írtad,hogy nem jelenik meg az új hozzászólás ezáltal így én is egy nagy kövér nemmel szavazok.

JUVILL


El van indítva a szavazás, eddig két szavazat van, ha jól látom.:)

nova

Idézetet írta: JUVILL Dátum 2012. január 17., 20:20:26 DÉLUTÁN

El van indítva a szavazás, eddig két szavazat van, ha jól látom.:)

Igen és ebben csak a fórum használóinak szavazatai vannak benne, mivel elsõsorban a felhasználók véleményére vagyunk kíváncsiak. Mi nem szavazunk (adminok) :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

Szelei

Sajnos az egyik IGEN az enyém ami NEM! :)

nova

Idézetet írta: Szelei Dátum 2012. január 17., 21:14:11 DÉLUTÁN
Sajnos az egyik IGEN az enyém ami NEM! :)

Módosítottam egy kicsit a kiírt szavazást, lehetõségetek van nektek is módosítani a  szavazatotokat. (szavazás eltávolítása) Utána újra szavazhatok.

Nem kell kapkodni amúgy nem lesz ez olyan gyors döntés, csak nyugodtan ez egy felmérés csupán. :)
Villanyszerelõ fórum szabályzat - Kezdő fórumozók figyelmébe! - Közlemények

Privát üzenet funkció nem szakmai kérdések megválaszolására van fenntartva!

szmihaly

Az összfûzés során,például, ha reggel hozzászólok valamelyik témához,napközben felpörög a fúrumtéma,este másodszor is hozzászólok,akkor hol fog megjelenni az összefûzött hozzászólásom? A reggeli hozzászólásomnál,vagy a napi hozzászólások listája végén? Mert ha a reggeli hozzászólásomnál jelenne meg összefûzve amit este írtam,abból az esti hozzászásomból nem látna jóformán semmit,aki délután kezdene hozzászólni a témához,ha csak végig nem olvassa az egészet.